KONST / Litografier / Grafiskt blad 13789133
nr 1378 9133
Grafiskt blad
Gicléetryck, Göran Lindskog, "Tallar". Signerad, numrerad 30/50. Oramat löst blad. Motivet: 35x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:58:20
15/2 13:18:16
100 kr
15/2 15:22:55